Açıklama

Specialty New Year Blend Edition Limited

 Yeni yıla özel en seçkin kahve çekirdeklerini seçip kavurduğumuz Specialty New Year Blend sınırlı bir stok ile soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak türden bir kahve oldu! Sadece arabica türü çekirdeklerden oluşan bu harmanın sizi mest edeceğine eminiz. Dengeli gövdesi, çikolata, karamel, tarçın, tatlı meyvemsi notalarıyla mükemmel bir içim sunuyor. Espresso bazlı kahveler, pour over, moka pot, filtre kahve makineniz ve french press ile keyifle kullanabilirsiniz.

 

Tüm kahvelerimizi city (orta) kavurma yapmaktayız. Ancak kahvenizi daha farklı bir kavurma seçeneği ile istiyorsanız lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

**Kahvenin tat ve yağ asitlerinin bozulup karbonize olması sonucu kanserojen tepkime göstermemesi için ve orta kavurma tipinde kahvenin tat, aroma ve asiditesinin dengeli olmasından dolayı orta kavurmayı tercih etmekteyiz.

Etiket üzerinde bulunan üretim tarihi kahve çekirdeklerimizin kavrulma tarihidir.

Tavsiye edilen son tüketim tarihi üretim tarihinden itibaren 24 aydır ancak kahve çekirdeklerimizin özelliklerini kaybetmemesi adına tavsiye edilen tüketim süresi 1 aydır.

Ek bilgi

GRAMAJ

1000, 250, 500

ÖĞÜTME DERECESİ

French Press, Chemex, Metal Filtre, Kağıt Filtre, Aeropress, Moka Pot, v60, Espresso, Soğuk Demleme, Syphon, Çekirdek